Спортен дух, много емоции и заслужени отличия отбелязаха тазгодишното издание на ежегодния футболен турнир за „Купата на кмета“. Оспорваното състезание събра на едно място отборите на всички училища от Община Долни Дъбник, а домакин на спортния празник беше стадион парк „Лавров“ с. Горни Дъбник. Отбора на ЦСОП „Леда Милева“ показаха невероятна воля за победа, отлична отборна игра и истинско джентълменство на терена. Нашите момчета премериха сили с останалите училища в общината и се представиха повече от достойно, защитавайки с чест името на нашия център. Всяка минута от мачовете бе изпълнена с хъс, а подкрепата от публиката направи преживяването незабравимо. В края на турнира всички участници бяха приветствани от кмета на Община Долни Дъбник – г-н Иван Ветов. Той лично връчи наградите на младите спортни надежди, като изказа своите адмирации към хъса и дисциплината на нашите ученици.
Голямата изненада и най-емоционалният момент за нашия отбор дойде с обявяването на индивидуалните отличия. Изключителната игра и майсторство на терена не останаха незабелязани от съдиите и организаторите. Специалната и изключително престижна награда „Звезда на турнира“ грабната нашия ученик Виолин Милчев! Той получи заслужени аплодисменти и отличие от г-н Ветов за своето блестящо представяне по време на мачовете.







